Lietuvos 17-mečių vaikinų futbolo rinktinė Baltijos taurės turnyrą baigė nesėkme

Lietuvos septyniolikmečių vaikinų rinktinė (U17) paskutinėse Baltijos taurės turnyro rungtynėse Palangos stadione buvo arti pirmosios pergalės. Tačiau per dvi paskutines minutes Estijos futbolininkai dviem įvarčiais atėmė iš lietuvių pergalės džiaugsmą, o dvikova baigėsi svečių laimėjimu 2:1.

Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė pralaimėjo Estijai.<br> LFF nuotr.

Jun 29, 2018, 3:00 PM, atnaujinta Jun 29, 2018, 4:07 PM

Lietuviai turnyro trečiajame ture susirungė su praėjusių metų Baltijos taurės U17 turnyro čempione Estija.

Pirmajame kėlinyje vyravo atsargus gynybinis futbolas, tačiau Lietuvos rinktinė turėjo iniciatyvą ir sukūrė keletą gerų progų įvarčiams. Atakose buvo pastebimas Eimantas Abramavičius ir Linas Zingertas, kurie atliko smūgius į Larso Indreko Aigro ginamus vartus.

Antrajame kėliyje lietuviai surengė atakų seriją, o žaidimą atakoje sustriprino Gustas Jarusevičius. Būtent jis 57-ąją min. išvedė į priekį Lietuvos futbolininkus.

Tačiau baigiantis rungtynėms lietuvių gynyba pakriko ir jie praleido du įvarčius. 79-ąją min. Erikas Kruglovas realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį, o per pridėtą laiką Artiomas Komlovas įmušė pergalingą įvartį.

Statistika

Estija (U17) 2 – 1 Lietuva (U17)

57' Gustas Jarusevičius [0 – 1]

79' Erik Kruglov [1 – 1] (iš 11 m baudinio)

80+1' Atriom Komlov [2 – 1]

Lietuva: Dovydas Vilkas, Nojus Stankevičius, Modestas Vainikaitis, Linas Zingertas, Motiejus Burba (74 min. Rokas Nakrošius), Žygimantas Baltrūnas, Deividas Dovydaitis (47 min. Gustas Jarusevičius), Karolis Mantinis, Kristupas Mantinis, Eimantas Abramavičius (78 min. Ervinas Vilkaitis), Deimantas Rimpa.

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Nojus Burdaitis, Ugnius Selvenis, Danielius Zybartas, Nedas Labukas ir Žygimantas Baguška.