Vykinto Slivkos atstovaujamas klubas pralaimėjo draugiškas rungtynes

Draugiškose kontrolinėse rungtynėse Škotijos sostinės Edinburgo klubas „Hibernian“, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės narys Vykintas Slivka, rezultatu 0:2 (0:0) pralaimėjo „Blackburn“ komandai iš Anglijos.

Vykintas Slivka rengiasi naujajam Škotijos čempionato sezonui.<br> Twitter nuotr.

2018-07-08 20:35, atnaujinta 2018-07-08 20:37

V.Slivka aikštėje pasirodė po keitimo 62-ąją minutę, kai jo atstovaujama ekipa, kuri rungtyniauja Škotijos elito divizione („Premier League“), jau buvo atsilikusi 0:2.

Įvarčius svečiams iš Anglijos, kurie žaidžia trečiojoje pagal pajėgumą šios šalies lygoje („League One“), pelnė Craigas Conway 53-iąją ir Willemas Tomlinsonas 56-ąją minutėmis.

Rezultatas:

„Hibernian“ (Škotija) 0 – 2 „Blackburn“ (Anglija)

53' Craig Conway [0 – 1]

56' Willem Tomlinson [0 – 2]

Liepos 4-ąją dieną „Hibernian“ futbolininkai draugiškose rungtynėse su ketvirtojo pagal pajėgumą Škotijos diviziono („League Two“) ekipa „Berwick“ šventė triuškinamą pergalę 6:0.