Nekasdienis įvykis – Lietuvos futbolo rinktinė iškovojo pergalę

Lietuvos futbolo B rinktinė trečiadienį dar kartą išbandė jėgas išvykoje žaisdami su taip pat rezervine Šri Lankos nacionaline komanda. Šį kartą Edgaro Jankausko auklėtiniai sugebėjo 2:0 palaužti Šri Lankos pasipriešinimą.

Lietuvos futbolo rinktinės akistata su Šri Lanka.<br>LFF nuotr.

Jul 11, 2018, 3:56 PM, atnaujinta Jul 11, 2018, 6:31 PM

Rungtynės prasidėjo gana atsargiu žaidimu, o per pirmąsias 15 minučių abi komandos buvo susikūrusios tik keletą pavojingesnių progų standartinių padėčių metu.

22-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo lietuviai, tačiau jų smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Lietuviai savo tikslą pasiekė 30-ąją minutę, kuomet Laurynas Stonkus tiksliu smūgiu baudos aikštelėje išvedė Lietuvos komandą į priekį.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė: lietuviai daugiau atakavo ir kontroliavo kamuolį, Šri Lankos futbolininkai savo progų ieškojo kontratakomis.

60-ąją minutę po pakelto kampinio smūgiu galva Lukas Artimavičius padvigubino rezultatą.

Rezultatas:

Šri Lanka – Lietuva 0:2

[30 min.] L.Stonkus 0:1

[60 min.] L.Artimavičius 0:2

Savaitės pradžioje pagrindiniai Šri Lankos rinktinės žaidėjai išvyko į Japoniją, tad šiame susitikime su Lietuva žaidė B sudėtimi.

Tai buvo vos antroji Lietuvos pergalė draugiškose rungtynėse per aštuonis pastaruosius mačus. Šiais metais buvo nugalėta tik Armėnija (1:0), o nusileista – Lenkijai (0:4), Gruzijai (0:4), Iranui (0:1) ir Estijai (0:2). Dar du susitikimai baigėsi lygiosiomis – vasaros pradžioje 1:1 sužaista su Latvijos rinktine ir 0:0 su Šri Lanka šeštadienio rungtynėse.