Dortmundo „Borussia“ paskandino „Leipzig“ ekipą geltonoje įvarčių jūroje

Vokietijos futbolo čempionato lydere po pirmojo turo tapo Dortmundo „Borussia“, sekmadienį namuose 4:1 sutriuškinusi „Leipzig“ ekipą. Tai buvo didžiausia pergalė pirmajame ture, kuris prasidėjo penktadienį čempiono Miuncheno „Bayern“ pergale prieš „Hoffenheim“ 3:1.

Dortmundo „Borussia“ iškovojo pergalę 4:1.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 26, 2018, 9:27 PM, atnaujinta Aug 26, 2018, 9:29 PM

Geltona jūra tradiciškai tapusiame Dortmundo stadione žiūrovai patyrė šoką, kai jau pirmąją minutę prancūzas Jeanas-Kevinas Augustinas įmušė į šeimininkų vartus.

Stadionas pratrūko 21-ąją min,. kai Sirijoje gimęs Vokietijos jaunimo rinktinės žaidėjas Mahmoudas Dahoudas išlygino rezultatą, o po pirmojo kėlinio jau buvo

3:1. 41-ąją min. austras Marcelis Sabitzeris įsimušė į savo vartus, o 43-iąją min. „Borussia“ naujokas belgas Axelis Witselis pelnė savo pirmąjį įvartį Dortmundo klubui.

O mačas pasibaigė jubiliejumi: 90-ąją min. įmušė Marco Reusas ir tai buvo 100-asis vokiečio įvartis bundeslygoje.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Mainz“ namuose 1:0 įveikė „Stuttgart“ ekipą.