Čempionų lyga: „Ajax“ sudaužė graikus, o Ukrainoje „Šachtar“ išsigelbėjo

UEFA futbolo Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) ekipa savo aikštėje be gailesčio 3:0 (0:0) nugalėjo Atėnų AEK (Graikija) ekipą. Visas veiksmas įvyko antrame kėlinyje.

„Ajax“ ekipa įveikė AEK klubą<br> AP nuotr
Daugiau nuotraukų (4)

Sep 19, 2018, 10:17 PM

Šeimininkus į priekį 46-ąją min. išvedė Nicolas Tagliafico, o 77-ąją min. rezultatą padvigubino Donny'is van den Beekas. Mačo pabaigoje tas pats N. Tagliafico pasižymėjo dar kartą.

AEK ekipa Čempionų lygoje žaidžia po 12 metų pertraukos.

F grupės rungtynėse Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ekipa savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Hoffenheim“ (Vokietija) futbolininkais. Ukrainiečiai abu kartus buvo priversti vytis vokiečius, o antrąjį įvartį pelnė likus kovoti 9 minutes.

Svečiai du kartus pirmavo po Floriado Grillitescho (6 min.) ir Havardo Nordtveito (38) įvarčių, o rezultatą lygino Ismaily'is (27) bei Mayconas (81).