Vokietijoje „Bayern“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Vokietijos futbolo „Bundeslygos“ čempionato lyderis Miuncheno klubas „Bayern“ šeštadienį ketvirtojo turo rungtynes svečiuose žaidė su Gelzenkircheno komanda „Schalke“, nugalėjo aikštės šeimininkus rezultatu 2:0 (1:0) ir šventė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Bayern“ be pralaimėjimų žengia Vokietijos čempionate.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (23)

2018-09-22 22:19, atnaujinta 2018-09-22 22:30

Bavarai su 12 taškų toliau įtikinamai pirmauja turnyro lentelėje.

Įvarčius svečiams iš Miuncheno pelnė kolumbietis Jamesas Rodriguezas 8-ąją ir lenkas Robertas Lewandowskis 64-ąją min. iš 11 metrų baudinio.

Schalke futbolininkai patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės ir jų sąskaita kol kas liek be taškų.

Rezultatas:

Gelzenkircheno „Schalke“ 0 – 2 Miuncheno „Bayern“

8' James Rodriguez [0 – 1]

64' Robert Lewandowski [0 – 2] (iš 11 metrų baudinio)

„Augsburg“ 2 – 3 Brėmeno „Werder“

34' Max Kruse [0 – 1]

36' Maximilian Eggestein [0 – 2]

45+3' Ja-Cheol Koo [1 – 2]

47' Philipp Max [2 – 2]

75' Davy Klaassen [2 – 3]

Berlyno „Hertha“ 4 – 2 Menchengladbacho „Borussia“

29' Thorgan Hazard [0 – 1] (iš 11 metrų baudinio)

31' Vedad Ibiševič [1 – 1]

34' Valentino Lazaro [2 – 1]

63' Vedad Ibiševič [3 – 1]

67' Alassane Plea [3 – 2]

73' Ondrej Duda [4 – 2]

„Hoffenheim“ 1 – 1 Dortmundo „Borussia“

44' Joelinton [1 – 0]

76' Abdou Diallo („Borussia“) – raudona kortelė

84' Christian Pulisič [1 – 1]

„Nurnberg“ 2 – 0 „Hannover“

29' Miiko Albornoz („Hannover“) – raudona kortelė

76' Waldemar Anton [1 – 0] („Hannover“, į savo vartus)

77' Torless Knoll [2 – 0]

„Wolfsburg“ 1 – 3 „Freiburg“

7' Roland Sallai [0 – 1]

21' Nils Petersen („Freiburg“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

21' Nils Petersen [0 – 2]

50' Mike Frantz [0 – 3]

61' Admir Mehmedi [1 – 3]