Nuo 11 metrų žymos įvarčio nepelnęs „Crystal Palace“ už tai buvo skaudžiai nubaustas

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos priešpaskutinės 9-ojo turo rungtynės, kuriose Liverpulio „Everton“ klubas namie 2:0 (0:0) dvikovos pabaigos sugebėjo palaužti Londono „Crystal Palace“.

„Everton“ ekipa iškovojo trečiąją pergalę iš eilės „Premier“ lygoje<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 21, 2018, 9:20 PM, atnaujinta Oct 21, 2018, 9:21 PM

Visa rungtynių intriga vyko antrame kėlinyje. 59-ąją minutę „Crystal Palace“ galėjo įsiveržti į priekį, tačiau Luka Milivojevičius nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Kai jau atrodė, kad komandos išsiskirs be įvarčių, 87-ąją minutę Dominicas Calvertas-Lewinas išvedė šeimininkus į priekį, o jau po dviejų minučių pergalę užtvirtino Cenkas Tosunas.

„Everton“ komandai tai buvo trečia pergalė iš eilės, o „Crystal Palace“ turėjo susitaikyti su trečia nesėkme iš eilės.