Dėl teisės išlikti A lygoje kovojantys „Palangos“ futbolininkai nugalėjo „Dainavą“

Pereinamosios serijos dėl teisės kitą sezoną žaisti Lietuvos futbolo A lygoje pirmosiose rungtynėse sekmadienį septintąją vietą aukščiausioje šalies lygoje užėmusi „Palanga“ svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo I lygos vicečempionę Alytaus „Dainavą“.

„Palanga“ laimėjo pirmąsias pereinamąsias rungtynes prieš Alytaus „Dainavą“.<br> LFF nuotr.

Oct 28, 2018, 9:05 PM, atnaujinta Oct 29, 2018, 10:20 AM

Svečių gretose pasižymėjo Aniefiokas Godspoweris Toweris (15-ąją ir 29-ąją min.) ir Tomas Dombrauskis (48-ąją).

Rungtynės, kurias Alytaus stadione stebėjo 1520 žiūrovų, prasidėjo apylygiai, bet jau 15-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį. Po Gvido Juškos perdavimo iš krašto išorine pėdos dalimi, tiksliai iš arti į vartus smūgiavo G.Aniefiokas.

Po daugiau nei dešimties minučių tas pats G.Aniefiokas antrąjį kartą įsirašė įvartį. „Dainava“ prarado kamuolį atakuojant, o „Palanga“ greitai suskubo į kontrataką, kurioje dešiniuoju kraštu pasileidęs nigerietis nesunkiai pažeme nuginklavo vartininką Martyną Matijošką.

Iki pertraukos rezultatas nepakito, bet antrąjį kėlinį „Palanga“ pradėjo užtikrintai – 47-ąją minutę T.Dombrauskis po sumaišties baudos aikštelėje įspyrė kamuolį į vartus. Tai buvo penktasis Lietuvos U-21 rinktinės nario įvartis šį sezoną.

„Dainava“ dar bandė ieškoti galimybių įmušti rezultatą sušvelninantį galėjusių įvarčių, bet to neleido padaryti gerai žaidusi palangiškių gynybos linija.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 3-ą-iąją dieną Palangoje.