Prieš „Atletico“ buvo ir VAR sistema, tačiau C. Ronaldo kelionė į Madridą baigėsi pralaimėjimu

Neįtikėtinai trečiadienį baigėsi paskutinieji du startiniai UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mačai: net ir po VAR sistemos peržiūros įsikaičius įvarčio, Madrido „Atletico“ sugebėjo nukryžiuoti 2:0 (0:0) Italijos grandą Turino „Juventus, o Gelzenkircheno „Schalke“ po dviejų 11 metrų baudinių bandė išlaikyti tam tikrą intrigą su anglų „Manchester City“, tačiau krito 2:3 (2:1).

Cristiano Ronaldo<br> AP nuotr.
 "Atletico" rimtai susikirto su "Juventus"<br> AP nuotr.
„Schalke“ mušė net du 11 metrų baudinius<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (22)

Feb 20, 2019, 9:36 PM, atnaujinta Feb 21, 2019, 12:19 AM

Cristiano Ronaldo ir vėl sugrįžo į Madridą, tačiau „Atletico“ tiesiog pakišo pasaulinei žvaigždei kiaulę – portugalo kūnas „dalyvavo“ viename iš įvarčių, tačiau jis krito į „Juventus“ vartus.

Šioje akistatoje po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0, o 74-ąją minutę ispanas Alvaras Morata galva sugebėjo pelnyti pirmąjį įvartį. Tačiau po VAR peržiūros jis buvo neįskaitytas, nes vaizdo įraše matėsi, kad prieš smūgį jis pastūmė varžovą.

Tačiau pyktis ant teisėjo trūko vos 4 minutes, nes Jose Gimenezas pelnė jau įskaitytą įvartį, o 83-iąją minutę Diego Godinas įmušė ir antrąjį įvartį. Skriedamas į vartus kamuolys lietė C.Ronaldo ir pakeitė kryptį.

Italijos čempiono statistika teigia, kad penkis kartus per savo istoriją Europos turnyruose aštuntfinalyje 0:2 pralaimėjusi Turino ekipa nė karto toliau taip ir nežengė.

Kitame mače Vokietijoje žaidęs „Manchester City“ pirmasis pelnė įvartį, tačiau po to iš savo vartų buvo priversti traukti kamuolį – ir abukart po 11 metrų baudinių.

18-ąją min. po Sergio Aguero įvarčio į priekį išsiveržė svečiai, bet dar pirmajame kėlinyje rezultatą persvėrė Vokietijos klubas. 38-ąją ir 45-ąją min. 11 m baudinius realizavo Nabilas Bentalebas.

68-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas antrąją geltoną kortelę gavęs „Manchester City“ žaidėjas Nicolas Otamendis, bet tai nesutrukdė svečiams iškovoti pergalę.

85-ąją min. pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Leroy'us Sane, o 90-ąją min. pergalingą įvartį pelnė Raheemas Sterlingas.