Nedažnas įvykis – futbolo aikštėje susimušė Rusijos ir Šveicarijos rinktinių merginos

Europos merginų septyniolikmečių futbolo čempionate sulaukta gan reto įvykio – per rungtynes susimušė Rusijos ir Šveicarijos futbolininkės.

Susimušė rusų ir šveicarų futbolininkės per Europos septyniolikmečių pirmenybes<br> youtube.com

2019-03-18 10:15

Tik prasidėjus antrajam kėliniui į muštynes įsivėlė Rusijos rinktinės žaidėja Diana Pamen ir šveicarė Ela Ljustina.

Rusijos futbolininkė atėmė iš šveicarės 51-ąją mačo minutę kamuolį. Tačiau E.Ljustina sužaidė bauduodama ir teisėjas skyrė laisvą smūgį.

Šveicarė laikė savo rankose kamuolį, o pribėgusi rusė išmušė jį iš varžovės ir nuėjo smūgiuoti. Tuomet E.Ljustina pribėgo ir iš kojos trenkė Rusijos rinktinės narei, o ši sugrąžino skolą smūgiu į veidą.

Peštukes greitai apramino tiek žaidėjos, tiek ir teisėjai, tačiau abi futbolininkės buvo išvarytos iš aikštės.

Šiose rungtynėse Šveicarija įveikė Rusiją 4:2. Pastaroji ekipa patyrė grupėje visus tris pralaimėjimus ir užbaigė savo pasirodymą pirmenybėse.