Neįtikėtina sėkmė: dvidešimtmečių vaikinų pasaulio futbolo čempionais tapo ukrainiečiai

Baigėsi jaunimo iki 20 metų amžiaus (U20) pasaulio futbolo čempionatas. Lenkijos mieste Lodzėje vykusiame finale šeštadienį Ukrainos rinktinė susitiko su Pietų Korėjos komanda ir įtikinamai įveikė varžovus rezultatu 3:1 (1:1). Ukraina pirmąjį kartą istorijoje tapo pasaulio čempione.

Ukraina įveikė Pietų Korėją ir tapo U20 pasaulio čempione.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Ukraina įveikė Pietų Korėją ir tapo U20 pasaulio čempione.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Ukraina įveikė Pietų Korėją ir tapo U20 pasaulio čempione.
Daugiau nuotraukų (38)

2019-06-15 21:06, atnaujinta 2019-06-17 06:11

Du įvarčius ukrainiečiams pelnė Vladyslavas Supriaga (34-ąją ir 53-iąją min.), o vieną įmušė Ukrainos pilietybę turintis gruzinas Giorgijus Citaišvilis (89-ąją min.).

Korėjiečiai pirmavo po Kangin Lee realizuoto 11 metrų baudinio (5–ąją min.).

Planetos pirmenybių atkrintamosiose varžybose Ukraina 4:1 įveikė Panamą, ketvirtfinalyje 1:0 nugalėjo Kolumbiją, o pusfinalyje 1:0 laimėjo prieš Italiją.

Korėjiečiai pradžioje eliminavo Japoniją 1:0, paskui pranoko Senegalą 4:3 ir vėliau įrodė savo pranašumą prieš Ekvadorą 1:0.

Rezultatas:

Ukraina (U20) – Pietų Korėja (U20) 3:1. Vladyslav Supriaga (34, 53), Giorgi Citaišvili (89)/Kangin Lee (5, – iš 11 metrų baudinio).