Čempionų taurė: C. Ronaldo įvartį nustelbė pergalę lėmęs H. Kane'o puikus smūgis iš vidurio aikštės

Tarptautinės Čempionų taurės (International Champions Cup, ICC) turnyro rungtynėse Singapūre sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate praėjusį sezoną ketvirtąją vietą užėmęs Londono „Tottenham“ klubas susitiko su Italijos čempione Turino komanda „Juventus“ ir įveikė varžovus rezultatu 3:2 (1:0).

Harry Kane'as pergalingąjį įvartį įmušė iš vidurio aikštės.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jul 21, 2019, 5:32 PM, atnaujinta Jul 22, 2019, 11:19 AM

Pergalingąjį įvartį anglas Harry Kane‘as 90+3 minutę pelnė nuostabiu smūgiu iš vidurio aikštės. Puolėjas pastebėjo toli iš vartų išėjusi lenkų vartininką Wojciechą Szczesny. Pastarasis tuoj po pertraukos (46-ąją min.) pakeitė legendinį vartų sargą Gianluigį Buffoną.

Argentinietis Erikas Lamela 30-ąją minutę išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0, bet jo tautietis Gonzalo Higuainas iš Turino klubo 56-ąją minutę išlygino rezultatą 1:1.

Portugalas Cristiano Ronaldo 60-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ ekipos naudai 2:1.

Londono komandos brazilas Lucas 65-ąją minutę perkėlė kamuolį per vartininką ir sugrąžino pusiausvyrą 2:2.

O reto grožio ir tikslumo H.Kane‘o smūgis išplėšė „Tottenham“ pergalę 3:2.

Rezultatas:

„Tottenham“  – „Juventus“ 3:2. Erik Lamela (30), Lucas (65), Harry Kane (90+3)/ Gonzalo Higuain (56), Cristiano Ronaldo (60).

Šių metų ICC turnyre dayvauja 12 komandų. 11 jų yra iš Europos ir 1 – iš Meksikos.

Be jau minėtų „Tottenham“ ir „Juventus“ klubų futbolo aistruoliai taip pat išvys Londono „Arsenal“ (Anglija, 5-oji vieta), Miuncheno „Bayern“ (Vokietijos čempionas), Lisabonos „Benfica“ (Portugalijos čempionė), Gvadalacharos „Chivas“ (Meksika, 11-oji ir 14-oji vietos), Florencijos „Fiorentina“ (Italija, 16-oji vieta), Madrido „Real“ (Ispanija, 3-ioji vieta), „Manchester United“ (Anglija, 6-oji vieta), Milano „Inter“ (Italija, 4-oji vieta) ir „AC Milan“ (Italija 5-oji vieta) bei Madrido „Atletico“ (Ispanijos vicečempionas) pasirodymus.