Aistros „Sūduvos“ komandoje: įpykęs legionierius vos nesusimušė su komandos draugu

Marijampolės „Sūduva“ LFF taurės pusfinalyje po ilgos pertraukos įveikė Vilniaus „Žalgirio“ prakeiksmą ir pateko į finalą.

J.Tadičius norėjo aikštėje pamokyti jaunąjį P.Golubicką.<br> Youtube.com nuotr.

2019-09-18 07:47

Lietuvos čempionai žalgiriečius palaužė 4:2 (2:1) per pratęsimą, tačiau pergalę apkartino nemalonus incidentas pačioje rungtynių pabaigoje.

Ketvirtas įvartis buvo pelnytas jau antrojo pratęsimo kėlinio metu per teisėjo pridėtą laiką.

Tuomet kamuolį perėmęs Paulius Golubickas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį, kurį atrėmė „Žalgirio“ vartininkas. Šalia buvęs Josipas Tadičius negalėjo patikėti, kad komandos draugas jam neatliko perdavimo.

Ir nors po to kamuolį į vartus pasiuntė kitas „Sūduvos“ žaidėjas, J.Tadičius nei kiek nesidžiaugė, bet kibo į atlapus 20-mečiui lietuviui. Juos išskyrė įvartį švenčiantys komandos draugai.

Epizodo video nuo 2 valandos 42 minučių.