Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su Šiaurės Korėja

Lietuvos jaunimo (iki 22-ejų metų) futbolo rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes tarptautiniame „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyre Čongčinge (Kinija).

Lietuvos jaunimo (iki 22 metų rinktinė) sužaidė lygiosiomis su Šiaurės Korėja.<br>LFF nuotr.

2019-11-15 15:21, atnaujinta 2019-11-15 15:25

Valdo Trakio treniruojama komanda sužaidė kovingai su Šiaurės Korėjos bendraamžiais. Mūsiškiai antrajame kėlinyje pirmavo po Sergejaus Amirziano taiklaus smūgio.

90-ąją minutę teisėjas skyrė diskutuotiną 11 metrų baudinį, kurį varžovai realizavo ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Sekmadienį mūsiškiai rungsis su turnyro šeimininke – Kinijos rinktine. Dvikova Dazu sporto centro stadione prasidės 13.35 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos vaikinų (U-22) rinktinės starto sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Ignas Baranauskas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Ronaldas Misiūnas, Dominykas Kubilinskas, Benas Anisas, Edvinas Baniulis. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė įvarčio autorius Sergejus Amirzianas.