Jau triumfavęs „Real“ skaudžiai nusvilo – „Paris Saint-Germain“ per 2 minutes pelnė 2 įvarčius

[[ge:lrytas:lrytas:12706030]][[ge:lrytas:lrytas:12705988]][[ge:lrytas:lrytas:12705922]][[ge:lrytas:lrytas:12705918]][[ge:lrytas:lrytas:12705916]][[ge:lrytas:lrytas:12705915]][[ge:lrytas:lrytas:12705779]][[ge:lrytas:lrytas:12705681]]

Karimas Benzema pelnė 2 įvarčius, tačiau sėkmės „Real“ tai nesuteikė<br> Reuters/Scanpix.com
„Real“ žaidė su „Paris Saint Germain“ ekipa<br> Reuters/Scanpix.com
 Paryžiaus komanda susikaus su karališkuoju Ispanijos klubu.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Juventus“ žaidė su „Atletico“ ekipa<br> Image Sport/Scanpix.com
„Juventus“ žaidė su „Atletico“ ekipa<br> Reuters/Scanpix.com
Daugiau nuotraukų (16)

Nov 26, 2019, 11:39 AM, atnaujinta Nov 27, 2019, 12:28 AM

UEFA Čempionų lygos A grupės dvikovoje likus žaisti 10 minučių jau džiaugėsi Madrido „Real“, klubas, tačiau laimėti grupės kovų jam nelemta: „Paris Saint-Germain“ ekipa per dvi minutes dukart nuginklavo šeimininkų vartininką ir namo išvyko sužaidę 2:2 (1:0).

A grupės milžinų akistatoje abu klubai jau išsprendė pagrindinį klausimą: pateko į atkrintamuosius mačus, tačiau „Real“ nesugebėjo atsirenšuoti prancūzams už skaudžią nesėkmę Paryžiuje 3:0.

Jau pirmame kėlinyje 17-ąją minutę Karimas Benzema įmušė įvartį ir „Real“ pirmavo. Baigiantis kėliniui prieš svečių žaidėją neleistinai sužaidė „Real“ vartininkas Thibautas Courtois ir teisėjas ne tik parodė į 11 metrų baudinį, tačiau ir raudoną kortelę.

Vis dėlto, po VAR peržiūros viskas apsivertė aukštyn kojomis: mat Paryžiaus ekipos žaidėjai prieš tai prasižengė prieš „Real“ futbolininkus ir arbitras viską anuliavo.

Antrojo kėlinio 79 min. tas pats K.Benzema smūgiu galva padvigubino rezultatą ir jau atrodė, jog pergalė ranka pasiekiama.

Ir tuomet „Real“ subyrėjo: dukart suklydę jie leido per dvi minutes Kylianui Mbappe ir Pablo Sarapia įmušti po įvartį ir išlyginti rezultatą.

Turino „Juventus“ antradienį namie D grupėje varžėsi su Madrido „Atletico“. Pirmoji šių ekipų akistata baigėsi 2:2.

Italijos čempionai jau turėjo bilietą į kitą etapą, tačiau nurungė ispanus 1:0. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjęs Paulo Dybala.

Maskvos „Lokomotiv“ šioje grupėje liko su trimis taškais, nes vokiečių Leverkuzeno „Bayer“ ekipa išvykoje sugebėjo įveikti Rusijos klubą 2:0.

Įspūdingą mačą B grupėje sužaidė Miuncheno „Bayern“, įveikęs išvykoje Belgrado „Crvena zvezda“ net 6:0 (1:0). Keturis įvarčius pelnė Robertas Lewandowskis ir jis tai padarė per 15 minučių.

Kitame mače Londono „Tottenham Hotspur“ po sunkios kovos įveikė Pirėjo „Olympiakos“ 4:2 (1:2) ir garantavo sau antrąją vietą grupėje. Tai buvo debiutinės prie anglų ekipos vairo stojusio Jose Mourinho rungtynės.

UEFA Čempionų lygos mačai

A grupė

Stambulo „Galatasaray“ – „Club Brugge“ 1:1 (1:0).

11 min. Ademas Buyukas 1:0.

90 min. Krepinas Diata 1:1.

Madrido „Real“ – „Paris Saint Germain“ 2:2 (1:0)

17 min. Karimas Benzema 1:0.

79 min. Karimas Benzema 2:0.

81 min. Kylianas Mbappe 2:1.

83 min. Pablo Sarapia 2:2.

B grupė

Belgrado „Crvena zvezda“ – Miuncheno „Bayern“ 0:6 (0:1).

14 min. Leonas Goretzka 0:1

53 min. Robertas Lewandowskis (11 metrų) 0:2

60 min. Robertas Lewandowskis 0:3.

64 min. Robertas Lewandowskis 0:4.

68 min. Robertas Lewandowskis 0:5.

89 min. Corentinas Tolesso 0:6.

Londono „Tottenham Hotspur“ – Pirėjo „Olympiakos“ 4:2 (1:2).

6 min. Youssefas Al Arabi 0:1.

19 min. Rubenas Semado 0:2.

45 min. Dele Alli 1:2.

50 min. Harry Kane'as 2:2.

73 min. Serge Aurieras 3:2.

77 min. harry Kane'as 4:2.

C grupė

„Atalanta“ – Zagrebo „Dinamo“ 2:0 (1:0).

27 min. Luisas Murielis (11 metrų) 1:0.

47 min. Alejandro Gomezas 2:0.

„Manchester City“ – Donecko „Šachtar“ 1:1 (0:0).

56 min. Ilkajus Gundoganas 1:0.

69 min. Manoras Solomonas 1:1.

D grupė

Maskvos „Lokomotiv“ – Leverkuzeno „Bayer 04“ 0:2 (0:1).

11 min. Rifatas Žemaletdinovas (į savo vartus) 0:1.

54 min. Svenas Bernderis 0:2.

Turino „Juventus“ – Madrido „Atletico“ 1:0 (1:0).

45 min. Paulo Dybala 1:0.