Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai

Gruodžio 21-ąją surengtas tradicinis LMFA kalėdinis šeimų turnyras, kuriame susirungė 12 komandų, tarp kurių netrūko žinomų futbolo pavardžių. Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo Šventupėje ir Ukmergėje. A grupėje žaidė Kaseliai (Ukmergė, Anglija), Davidoniai (Kaunas), Cibulskai (Jonava), B grupėje – Ališauskai (Ukmergė, Švedija), Ivanovai (Ukmergė), Vitkauskai (Trakai), C grupėje žaidė Buzevičiai (Kaunas), Gudelevičiai (Naujoji Akmenė), Skominai (Ukmergė), D grupėje – Viktoravičiai (Šiauliai), Kartašovai (Ukmergė), Toropovai (Ukmergė).

Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai.<br> LFF nuotr.

Dec 29, 2019, 8:39 PM

Po grupių etapo buvo žaidžiami ketvirtfinaliai ir rungtynės dėl galutinių vietų. Pirmajame pusfinalyje Kaseliai 4:0 nugalėjo Buzevičius, o antrajame Viktoravičiai 4:3 įveikė Vitkauskus.

Bronzos medalius iškovojo Buzevičių šeima, kuri 7:5 nugalėjo Vitkauskus. Finale susirungė Kaselių ir Viktoravičių šeimos, o dvikovą 5:3 laimėjo Kaseliai.

Komandos iš turnyro išsivežė ne tik puikią nuotaiką, bet ir įvairius prizus, medalius, diplomus ir suvenyrus. LR Seimo narys Juozas Varžgalys įsteigė prizą geriausiai pasirodžiusiai Ukmergės r. savivaldybės šeimai ir jis atiteko Kaseliams.