„Lazio“ po pergalės lipa ant kulnų abiems Italijos lygos lyderiams

Italijoje sekmadienį po Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių pertraukos vėl buvo tęsiamos kovos „Serie“ A futbolo čempionate. 18-ojo turo rungtynėse trečiąją vietą užimantis Romos klubas „Lazio“ svečiuose įveikė „Brescia“ komandą rezultatu 2:1 (1:1).

Ciro immobile „Lazio“ pelnė du įvarčius.

Jan 5, 2020, 6:51 PM, atnaujinta Jan 6, 2020, 12:10 AM

Aikštės šeimininkai pirmavo po ekscentriškojo Mario Balotelli įvarčio (18-ąją min.).

Ciro Immobile pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino skirtumą (42-ąją min. iš 11 metrų baudinio), o mačo pabaigoje įmušė ir pergalingąjį įvartį (90+1 min.).

Nuo 40 min. „Brescia“ žaidė dešmtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Andrea Cistana.

Sostinės atstovai surinko 39 taškus ir iki 3 taškų sumažino atsilikimą nuo sezono lyderių Milano „Inter“ ir Turino „Juventus“ ekipų (po 42 tšk.).

„Brescia“ sąskaitoje liko 14 taškų.

Ketvirtąją vieta užimanti „AS Roma“ komanda (35 tšk.) namuose 0:2 (0:1) pralaimėjo „Torino“ ekipai (24 tšk.).

Abu įvarčius svečiams, kurie oakilo į devintąją poziciją, pelnė Andrea Belotti (45+2 min. ir 86 min. iš 11 metrų baudino).

Rezultatas:

„Brescia“ – „Lazio“ 1:2. Mario Balotelli (18)/Ciro Immobile (42, – iš 11 metrų baudinio, 90+1).

40 min. Andrea Cistana („Brescia“) – raudona kortelė.

Feraros „Spal“ – „Verona“ 0:2. Giampaolo Pazzini (14), Mariusz Stepinski (86).

39 min. Nenad Tomovič („Spal“) – raudona kortelė.

„Genoa“ – „Sassuolo“ 2:1. Domenico Criscito (29, – iš 11 metrų baudinio), Goran Pandev (56).