„Manchester United“ turi dėkoti VAR – du „Chelsea“ įvarčiai neįskaityti tik po vaizdo peržiūrų

Pirmadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojančios 26-ojo turo rungtynės, kuriose santykius „Stamford Bridge“ stadione aiškinosi Londono „Chelsea“ ekipa ir „Manchester United“. Abi komandos pastaruoju metu neblizgėjo, žaidė lygiosiomis ir apskritai per pastarąsias penkerias rungtynes iškovojo vos po vieną pergalę. Šįkart ekipos išsiskyrė nedraugiškai: „Manchester United“ įveikė ketvirtoje pozicijoje esantį „Chelsea“ 2:0 (1:0) ir palypėjo į 7-ąją vietą.

„Manchester United“ ekipa įveikė „Chelsea“<br> IS/Scanpix.com nuotr.

2020-02-18 00:15, atnaujinta 2020-02-18 00:21

Pirmoje tarpusavio dvikovoje taip pat sėkmė lydėjo Mančesterio miesto klubą, kuris Londono ekipą sutriuškino 4:0. Baigiantis pirmam kėliniui 45-ąją minutę pasižymėjo Anthony Martialas, o antrojo kėlinio 66 minutę rezultatą padvigubino Harry Maguire'as.

„Chelsea“ turėtų pikti ant VAR sistemos – du jos pelnyti įvarčiai neįskaityti peržiūrėjus VAR sistemos vaizdo įrašą.