Lietuvos futsal čempionių titulas iškeliavo į Vilnių

Prienų arenoje surengtame LMFA salės futbolo čempionato finaliniame ketverte po permainingos kovos triumfavo MFA „Žalgiris“-MRU komanda, atsirevanšavusios titulą gynusioms panevėžietėms. Varžybų diena prasidėjo pusfinalio dvikovomis. Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU rezultatu 5:1 pranoko Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipą, o FA-FK „Panevėžio“-PRSSG komanda 2:1 nugalėjo sostinės FK „JL Stars“.

Lietuvos futsal čempionių titulas iškeliavo į Vilnių.<br> LFF nuotr.

Mar 1, 2020, 9:28 PM

Bronzos medalius iškovojo šiaulietės, kurioms pergalę 2:1 suteikė Rimantės Jonušaitės, ketvirtadienį atsiėmusios Lietuvos geriausios metų jaunosios žaidėjos prizą, taiklus smūgis priešpaskutinę minutę.

Akistata tarp žalgiriečių ir panevėžiečių tapo 2019 metų finalo pakartojimu – tik šį kartą pagrindinį trofėjų iškėlė Vilniaus atstovės. „Žalgiris“-MRU pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0, tačiau panevėžietės persvėrė rezultatą 2:3. Ugnė Lazdauskaitė tapo rungtynių heroje, įmušusi du įvarčius per paskutines minutes – 4:3.

Rungtynių įkarštį lydėjo apdovanojimų ceremonija, kurioje komandoms įteikti iškovoti apdovanojimai. Geriausios čempionato vartininkės prizas įteiktas Danielei Tamulytei, gynėjos – Terezai Romanovskajai, puolėjos – Ugnė Lazdauskaitei, rezultatyviausios žaidėjos – Dorotėjai Aidukaitei.

Geriausiomis komandų žaidėjomis išrinktos Adrija Skudutytė, Karilė Liužinaitė, Rugilė Butkutė ir Greta Guižauskaitė.

Galutinė 2020 m. LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato komandų rikiuotė: 1. MFA „Žalgiris“-MRU, 2. FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, 3. ŠSG-FA „Šiauliai“, 4. FK „JL Stars“, 5. FK „Banga“, 6. FK „SC-Ukmergė“, 7. Nemenčinės MFK, 8. Vilniaus FM, 9. SM „Tauras“, 10. Tauragės SC, 11. FK „Babrungas“, 12. Marijampolės FC.

Rezultatyviausios žaidėjos: Dorotėja Aidukaitė („Žalgiris“-MRU) – 17 įvarčiai, Livija Toropovaitė („SC-Ukmergė“) – 15 įv., Dovilė Dockaitė („Žalgiris“-MRU) ir Muriel Kathrin Grimm („JL Stars“) – po 13 įv., Laura Kubiliūtė (Tauragės SC), Ugnė Lazdauskaitė („Žalgiris“-MRU) ir Karilė Liužinaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – po 12 įv.