Europos lygoje triuškinamas pergalės iškovojo „Manchester United“ ir „Basel“ klubai

Europos lygos pirmąsias aštuntfinalio rungtynes pasakiškai pradėjo „Manchester United“ futbolininkai. Jie išvykoje net 5:0 (1:0) sutriuškino LASK klubą iš Austrijos.

Mančesterio klubas smaginosi su varžovais.<br> AP/Scanpxi nuotr.

Mar 12, 2020, 9:55 PM, atnaujinta Mar 13, 2020, 4:11 PM

Svečiai pirmajame kėlinyje pelnė tik vieną įvartį, tačiau po pertraukos ėmė triuškinti savo varžovus. Pradžioje 58-ąją minutę pasižymėjo Danielis Jamesas.

LASK reikalai subjuro per paskutines 10 žaidimo minučių, kuomet „Manchester United“ pelnė dar tris įvarčius.

Kitose rungtynėse taip pat išvykoje triuškinamą pergalę pasiekė „Basel“ klubas. Šveicarijos komanda nepaliko jokių vilčių „Eintracht“ futbolininkams ir šiuos sutriuškino 3:0 (1:0).

„Basel“ išsiveržė pirmajame kėlinyje, o po pertraukos taikliai smūgiavo dar du sykius.