„Bayern“ iššvaistė dviejų įvarčių persvarą, bet galiausiai aštuntąkart laimėjo Vokietijos Supertaurę

Miuncheno „Bayern“ iškovojo dar vieną titulą. Tačiau sėkmė vos neišslydo iš šalies čempionų rankų. Trečiadienio vakarą Vokietijos Supertaurės finale bavarai 3:2 (2:1) palaužė etatinius varžovus vicečempionus Dortmundo „Borussia“ futbolininkus ir iškovojo trofėjų.

„Borussia“ išlygino rezultatą, tačiau galiausiai pergalę Supetraurėje laimėjo „Bayern“<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 30, 2020, 11:49 PM, atnaujinta Sep 30, 2020, 11:50 PM

Corentinas Tolisso 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Thomas Mulleris 32-ąją minutę padvigubino rezultatą ir atrodė, kad Miuncheno atstovai ramiai žais mačą bei be vargo triumfuos.

Bet jau po 6 minučių Julianas Brandtas 39-ąją minutę sumažino atsilikimą iki 1:2, o jau antrojo kėlinio pradžioje – 55-ąją minutę – Erlingas Haalandaspermetė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo lygus 2:2

Vis dėlto paskutinis žodis priklausė „Bayern“ – Joshua Kimmichas 82-ąją minutę antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę 3:2.

Tai jau buvo aštuntasis Supertaurės trofėjus, iškovotas „Bayern“. Praėjusiais metais triumfavo „Borussia“, nutraukusi Miuncheno klubo trejų metų pergalių seriją. Dortmundo klubas taurę yra laimėjęs 6 kartus.