„Liverpool“ ir toliau gerina namų arenos rekordą – šįkart sutriuškino „Leicester“ klubą

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos iš viso ketverios devintojo turo rungtynės, o svarbią pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri pasivijo pirmaujančią „Tottenham Hostspur“ komandą.

„Liverpool“ ekipos Roberto Firmino trečiasis įvartis<br> Reuters/Scanpix.com  nuotr.

Nov 23, 2020, 12:01 AM

Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose net 3:0 (2:0) susitvarkė su „Leicester City“ futbolininkais, kurie taip pat svajojo apie lyderystę pirmenybėse.

Pirmasis mačo įvartis krito 21 minutę, kai „lapių“ gynėjas Jonny Evansas nukreipė kamuolį į savo vartus.

„Liverpool“ pranašumą 41-ąją minutę padvigubino galva sėkmingai smūgiavęs Diogo Jota, o tašką mače 86-ąją minutę padėjo Roberto Firmino.

„Liverpool“ ekipa pratęsė savo rekordinę seriją – klubas namie jau nepralaimi 64 rungtynių. J.Kloppo kariauna iš viso laimėjo 54 mačus ir 11 kartų sužaidė lygiosiomis. Ekipa per tą laiką įmušė 169 įvarčius ir praleido tik 42.

Kitose rungtynėse „Leeds“ ir „Arsenal“ ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.