Lionelis Messi nesugebėjo įmušti nuo 11 metrų žymos, „Barcelona“ praranda taškus

Ispanijos futbolo čempionate galingoji „Barcelona“ ir toliau barsto taškus. Šeštadienį katalonai nesugebėjo įveikti „Valencia“ klubo ir mačas baigėsi 2:2 (1:1).

Lionelis Messi.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 19, 2020, 8:08 PM, atnaujinta Dec 20, 2020, 10:55 AM

„Valencia“ komanda pirma išsiveržė į priekį po 29 min. Mouctaro Diakhaby pelnyto įvarčio.

Kai jau atrodė, kad šeimininkai katalonai eis ilsėtis pralaiminėdami, „Barcelona“ per teisėjo pridėtą laiką gavo galimybę mušti 11 metrų baudinį.

Jį siekė realizuoti Lionelis Messi, tačiau „Valencia“ vartininkas sureagavo į smūgį ir jį atmušė.

„Barcelona“ laimei pirmasis prie atšokusio kamuolio prišoko Jordi Alba, jis skersavo kamuolį į baudos aikštę, o L.Messi sugebėjo pakišti galvą bei pelnė tą nelemtą įvartį.

Antrame kėlinyje Ronaldas Araujo 52-ąją minutę vienu lietimu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Tačiau po 17 miničių pasižymėjo Maximiliano Gomezas, išlygino rezultatą ir ekipos pasidalino po tašką.

„Barcelona“ šiame mače smūgiavo į vartus 25 kartus, o svečiai – vos 12.

Po šių lygiųjų „Barcelona“ žengia tik penktoje pozicijoje.