Anglijoje – Mančesterio klubų pergalės

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergales iškovojo Mančesterio komandos.

Pepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo pergalę.<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-01-21 00:10

Manchester City“ futbolininkai namuose 2:0 (0:0) įveikė „Aston Villa“ klubą. Abu įvarčius šeimininkai pelnė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

79-ąją minutę pasižymėjo Bernardo Silva, o 90-ąją nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo Ilkay'us Gundoganas.

Tuo tarpu „Manchester United“ klubas po atkaklios kovos išvykoje 2:1 (1:1) palaužė „Fulham“ futbolininkų pasipriešinimą. Pastarieji pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau dar iki pertraukos Edinsonas Cavani rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Paulis Pogba pelnė antrąjį komandos įvartį.

Abu Mančesterio klubai užima pirmąsias vietas turnyro lentelėje.