„Juventus“ eilinį kartą žais Italijos taurės finale, išstūmęs iš kovų laimėti prieš Turiną negalintį „Inter“

Turino „Juventus“ ekipa antradienį neįmušė įvarčio, tačiau ir nepraleido. Tai lėmė, kad šalies čempionas sėkmingai įveikė Italijos taurės pusfinalio etapą ir varžysis lemiamame mače.

C.Ronaldo.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2021, 11:54 PM, atnaujinta Feb 10, 2021, 12:08 AM

A.Pirlo auklėtiniai atsakomosiose rungtynėse namuose 0:0 sužaidė su Milano „Inter“ futbolininkais.

Kelialapį į finalą „Juventus“ iškovojo dėl to, kad pirmoje dvikovoje prieš dvi savaites 2:1 įveikė Milano atstovus.

Tąkart du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo.

Finale „Juventus“ susitiks su „Atalanta“ ir „Napoli“ pusfinalio rungtynių nugalėtoja. Pirmoji šių komandų akistata baigėsi 0:0.

„Juventus“ taurės finale žais jau šeštąjį kartą per pastaruosius septynerius metus, o „Inter“ per dešimt akistatų su Turino ekipa įvairiuose turnyruose šią ekipa įveikė vos kartą.

Per visą istoriją „Juventus“ taurę iškovojo 13 kartų.