Jaunimo futbolo rinktinė įmušė du įvarčius Alytaus „Dainavai“

Mariaus Stankevičiaus treniruojama Lietuvos vaikinų futbolo iki 21 metų rinktinė sėkmingai metė iššūkį A lygoje šiemet žaidžiančiai Alytaus „Dainavai“, kurią įveikė 2:0.

Jaunimo rinktinė laimėjo 2:0.<br> LFFnuotr.

2021-03-29 23:19

Abu dvikovos įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje.

Pačioje rungtynių pradžioje dvi geras progas susikūrė Alytaus komanda, bet jų neišnaudojo Deivydas Matulevičius ir Jevhenas Terzis.

Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį 17 minutę, kai pavyzdinę ataką dešiniuoju kraštu taikliu smūgiu užbaigė Jonas Bičkus po Roko Rasimavičiaus perdavimo. Po minutės rinktinės vartininkui Gustui Baliutavičiui teko atremti Oskaro Lukošiūno galva smūgiuotą kamuolį.

Persvarą po gudraus Karolio Uzėlos perdavimo iš dešinio krašto 26 minutę padvigubino Nauris Petkevičius. Vėliau smūgiuoti į varžovų vartus mėgino Ignas Venckus, Jonas Bičkus ir Karolis Uzėla

Antrajame kėlinyje treneris Marius Stankevičius ženkliai pakeitė komandos sudėtį. Žaidybinė iniciatyva priklausė rinktinei, o dėkingas progas įvarčiams pelnyti turėjo Justinas Marazas ir Edgaras Utkus.

Rungtynių statistika

Lietuva U-21 – „Dainava“ 2:0 (2:0). Įvarčiai: 17 min. Jonas Bičkus, 26 min. Nauris Petkevičius (U-21 rinktinė)

Įspėti: 14 min. Dovydas Jansonas, 50 min. Vilius Armalas (U-21 rinktinė), 36 min. Said Hamulic, 41 min. Jevhenij Terzi, 50 min. Cyrille Tchayi Tchamba („Dainava“)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Robertas Šmitas.

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinės startinė sudėtis: Gustas Baliutavičius, Rokas Rasimavičius, Benas Šatkus, Vilius Armalas, Nauris Petkevičius, Ignas Venckus, Karolis Uzėla, Matas Ramanauskas, Benas Anisas, Jonas Bičkus, Dovydas Jansonas.