Tampa „El Clasico“ šešėliu: L. Messi „sausa“ serija verčia „Barcelona“ fanus griebtis už galvos

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate ginklus surėmė du „La Liga“ milžinai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

Paskutinį kartą į „Real“ vartus L.Messi įvartį įmušė tik 2018-ųjų gegužę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 11, 2021, 9:19 AM, atnaujinta Apr 11, 2021, 9:27 AM

Merkiant lietui Ispanijos sostinėje pranašesni buvo „Real“ futbolininkai, kurie svečius iš Katalonijos įveikė 2:1 (2:0).

13-ąją dvikovos minutę taikliu smūgiu aikštės šeimininkus išvedė kulnu įvartį įmušęs Karimas Benzema. 28-ąją minutę „Real“ pranašumą padvigubino Toni Kroosas.

Svečiai sušvelnino savo deficitą 60-ąją minutę, kai taikliu smūgiu katalonų gretose pasižymėjo Oscaras Mingueza.

Tai buvo jau septintoji „El Clasico“ dvikova iš eilės, kuriose įvarčio įmušti nepavyko „Barcelona“ žvaigždei Lioneliui Messi.

Argentinietis kamuolio į „Real“ vartus nepasiuntė jau 567 minutes, o paskutinį kartą prieš Madrido klubą pasižymėjo dar 2018-ųjų gegužę.

Per savo karjerą L.Messi į „Real“ vartus yra įmušęs 26 įvarčius, tačiau paskutinius trejus metus Ispanijos čempionų vartų prieigos „Barcelona“ žvaižgdei išlieka nepramušamos.