J. Mourinho nesėkmė prieš buvusią komandą: „Tottenham Hotspur“ nusileido „Manchester United“

Sekmadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje priėmė „Manchester United“ futbolininkus.

J.Mourinho auklėtiniai patyrė nesėkmę namuose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 11, 2021, 8:35 PM, atnaujinta Apr 11, 2021, 8:36 PM

Prieš savo buvusią komandą stojęs aikštės šeimininkų strategas turėjo nuryti pralaimėjimo piliulę – svečiai šventė pergalę 3:1 (0:1).

Pirmieji dvikovos įvarčių sąskaitą atidarė Londono klubo futbolininkai – „Tottenham“ į priekį išvedė 40-ąją min. kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs Heungas-Min Sonas.

„Raudoniesiems velniams“ rezultatą išlyginti pavyko 57-ąją. min., kai taikliu smūgiu pasižymėjo Fredas.

79-ąją min. svečius į priekį išvedė Edisonas Cavani, o šeštąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę paskutinę vinį į „Tottenham“ karstą įkalė Masonas Greenwoodas.

Po šios pergalės „Manchester United“ su 63 taškais išliko antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu Londono klubas su 49 taškais rikiuojasi septintoje vietoje.