Anglijos „Premier“ lyga: „Manchester United“ išplėšė pergalę prieš Burnley, „Arsenal“ tik per pridėtą laiką išsigelbėjo nuo pralaimėjimo „Fulham“

Anglijos futbolo „Premier“ lygos 31-ojo turo rungtynėse „Manchester United“ namie 3:1 įveikė „Burnley“ futbolininkus.

„Manchester United“ įveikė Burnley.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Arsenal“ išsigelbėjo 97-ąją minutę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2021, 8:04 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 8:11 PM

Visi susitikimo įvarčiai krito antrajame kėlinyje.

48-ąją minutę greitoje atakoje po Marcuso Rashfordo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Masonas Greenwoodas.

Tačiau ilgai šeimininkai persvarą negalėjo, nes jau 50-ąją minutę Ashley Westwoodas perdavimu į baudos aikštelę surado Jamesą Tarkowskį, kuris galva įmušė rezultatą išlyginusį įvartį.

Visgi 84-ąją minutę Mančesterio gretos savo antrąjį įvartį įmušė M.Greenwoodas, kuris ir vėl išvedė savo ekipą į priekį.

Rungtynių pabaigoje užsikūrę „Raudonieji“ 93-ąją minutę įmušė ir dar kartą. Šį kartą vartininką nuginklavo Edisonas Cavani.

Per dvyliką pastarųjų susitikimų ,„Velniai“ nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

„Manchester United“ po 31 turo su 63 taškais yra įsitvirtinę antrojoje turnyrinės lentelės vietoje. Juos nuo lyderių „Manchester City“ skiria 9 taškai.

„Burnley“ turi 33 taškus ir žengia 17 pozicijoje.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ futbolininkai namie rezultatu 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Fulham“ ekipa.

„Arsenal“ rungtynes pradėjo demonstruodami didelę energiją, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. 40-ąją minutę po Hectoro Bellerino perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Dani Ceballos, tačiau dėl nuošalės įvartis buvo atšakautas VAR sistemos.

Antrajame kėlinyje šeimininkų gynėjas brazilas Gabrielis baudos aikštelėje prasižengė prieš Mario Leminą ir taip į savo vartus uždirbo 11 metrų baudinį. 59-ąją minutę baudos smūgį svečių gretose realizavo Joshas Maja.

Per likusį pagrindinį rungtynių laiką „Arsenal“ įvarčio sukurti nesugebėjo. Vis dėlto Mieklio Arttetos auklėtiniams pavyko išsigelbėti, kai buvo pridėtos net 7 minutės.

97-ąją minutę Granito Xhakos smūgį „Fulham“ vartininkas atmušė po Eddie Nketia kojomis, kuris nukreipė kamuolį į vartus

Po lygiųjų su 46 taškais „Arsenal“ yra 9-oje vietoje.

„Fulham“ futbolininkai tarp 20-ies komandų rikiuojasi 18-oje pozicijoje ir kovoja dėl išlikimo „Premier“ lygoje kitame sezone.