„Juventus“ nuo pirmosios vietos skiria 13 taškų

Italijos futbolo pirmenybėse pirmenybėse taškus dar kartą prarado praėjusio sezono čempionai. A. Pirlo auklėtiniai išvykos rungtynėse lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su „Fiorentina“ futbolininkais.

„Juventus“ puolėjas Cristiano Ronaldo.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Apr 25, 2021, 8:18 PM, atnaujinta Apr 25, 2021, 11:32 PM

Į priekį šeimininkai išsiveržė 29-ąją minutę po D. Vlahovičiaus įvarčio, o tik prasidėjus antram kėliniui išlyginamą įvartį įmušė A. Morata.

„Juventus“ ekipos vadovybė jau paskelbė, kad komandos treneris A.Pirlo po šio sezono liks savo poste, jei Turino ekipa pasibaigus sezonui turės kelialapį į Čempionų lygos turnyrą.

Strategas gali ir nelaimėti medalių, tačiau privalo būti tarp keturių geriausių Italijos čempionato klubų – būtent tiek kelialapių skiriama šios šalies ekipoms prestižinėse varžybose.

Kitose sekmadienio rungtynėse pergalę iškovojo turnyro lyderis Milano „Inter“, kuris nepralaimėtų akistatų seriją padidino iki 17 mačų. „Inter“ futbolininkai namuose 1:0 (0:0) palaužė „Verona“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį 76 min. pelnė M. Darmianas.