„Kauno Žalgiris“ tęsia pergalingą seriją: susitvarkė su „Nevėžiu“

Pergalingai pastaruoju metu Lietuvos futbolo A lygoje žygiuojantis „Kauno Žalgiris“ į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtą laimėjimą iš eilės.

„Kauno Žalgiris“ laimėjo jau ketvirtą mačą iš eilės.<br>Zalgiris.lt nuotr.
„Kauno Žalgiris“ laimėjo jau ketvirtą mačą iš eilės.

Apr 29, 2021, 9:19 PM

Šį sykį kauniečiai svečiuose 11-ojo mače rezultatu 2:1 (1:1) įveikė garbingai kovojusį, bet devintą sykį nusileidusį Kėdainių „Nevėžį“.

Mačas „Kauno Žalgiriui“ dar kartą prasidėjo nesėkmingai – vėl praleistas įvartis dvikovos pradžioje. 8-ąją minutę Deividas Gražys dešiniajame krašte suklaidino Renato Matosą ir pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur Aretas Gėgžna gana sudėtingoje situacijoje smūgiavo taikliai.

Tai buvo trečiasis patyrusio futbolininko įvartis šiame A lygos sezone.

Trimis vidurio gynėjais žaidę šeimininkai daug skyrė dėmesio savo vartų saugumui, tačiau vienas iš svečių išpuolių baigėsi įvarčiu 35-ąją minutę, kai po Egidijaus Vaitkūno perdavimo pasižymėjo Linas Pilibaitis.

„Nevėžiui“ vyr. treneriui Vitalijui Stankevičiui teko atlikti dar vieną priverstinį keitimą – traumą patyrusį Deividą Gražį pakeitė Janis Krautmanis.

Antroje mačo pusėje į kovą Rokas Garastas metė Gratą Sirgėdą bei Philipą Otele, kurie įnešė dar daugiau aštrumo į kauniečių atakas. G. Sirgėdas sykį galingu smūgiu sudrebino vartų skersinį, o 67-ąją minutę preciziškai mušė iš 16 metrų.

Intensyviai gynyboje darbavęsi šeimininkai neturėjo daug galimybių sukurti kažką pavojingesnio, savo ruožtu, „Kauno Žalgiris“ nepasinaudojo pora dėkingų šansų įtvirtinti persvarą.