Anglijoje lijo įvarčiais – per vienerias rungtynes buvo įmušti net septyni

Penktadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse čempionų titulą jau užsitikrinusi „Manchester City“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

F.Torresas įmušė tris įvarčius.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 12:10 AM

Naujieji Anglijos čempionai išvykoje 4:3 (2:2) palaužė „Newcastle United“ futbolininkus.

Pirmieji dvikovos įvarčių kraitį atidarė aikštelės šeimininkai, kuriuos į priekį 29-ąją min. išvedė Emilis Krafhas.

„Manchester City“ rezultatą išlyginti pavyko 39-ąją min. – tai padarė varžovų vartininką nuginklavęs Joao Cancelo.

Vos po trijų minučių rezultatą į svečių ekipos pusę persvėrė Ferranas Torresas, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą 11-os metrų baudinį realizavęs Joelintonas dar kartą išlygino skaičius švieslentėje – 2:2.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi įvarčių lietus – 61-ąją min. 11-os metrų baudinio nerealizavęs Josephas Willockas netrukus išpirko savo kaltę ir išvedė „United“ į priekį.

64-ąją min, „miestiečiai“ paruošė savo atsakymą ir F.Torresas išlygino rezultatą, o po dviejų minučių įmušė trečiąjį savo įvartį ir dar kartą išvedė svečius į priekį.

Čempionų titulą jau užsitikrinusi „Manchester City“ likus dviem turams iki sezono pabaigos savo sąskaitoje turi 83 taškus, tuo tarpu „Newcastle United“ su 39 taškais rikiuojasi 16-oje pozicijoje.