Prieš „Euro2020“ – anglų ir prancūzų pergalės

Europos futbolo rinktinės tęsia pasiruošimą „Euro2020“. Trečiadienį vyko dar trys draugiški mačai, kuriuose pergales šventė favoritai.

Prieš „Euro2020“ – anglų ir prancūzų pergalės.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 3, 2021, 10:15 AM

Anglijos rinktinė namuose pranoko Austrijos futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį 56 minutę pelnė Bukyao Saka.

Prancūzai taip pat namuose 3:0 (1:0) įveikė Velso rinktinę. Pirmasis įvartis krito 34-ąją minutę, kai pasižymėjo Kylianas Mbappe.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Antoine Griezmannas (47 min.) ir Ousmane Dembele (79 min.).

Atkakli kova vyko Nyderlanduose, kur vietos rinktinė susitiko su Škotija. Dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Škotai jau 10-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Jackas Hendry. Tiesa, po 7 minučių rezultatą išlygino Memphis Depay.

Antrojo kėlinio viduryje škotas Kevinas Nisbetas dar kartą išvedė savo rinktinę į priekį (63 min.). Vis dėlto Nyderlandų komandą nuo pralaimėjimo išgelbėjo antrasis M.Depay įvartis.

Futbolininas pasižymėjo prieš pat rungtynių pabaigą (89 min.), taip išlygindamas rezultatą – 2:2.

Lrytas.lt primena, kad „Euro2020“ prasidės birželio 11-ąją.