A lygoje „Riteriai“ pagaliau peršoko šiauliečių barjerą

Lietuvos futbolo A lygos medalių lenktynėse dalyvaujantys Vilniaus „Riteriai“ ketvirtuoju bandymu pirmą sykį įveikė FA „Šiauliai“ ekipą.

Rokas Filipavičius.<br> alyga.lt nuotr.

Jul 30, 2022, 10:34 PM, atnaujinta Jul 30, 2022, 10:38 PM

Atkeltose 19-ojo turo rungtynėse brandžiai rungtyniavusi sostinės komanda, vedama Roko Filipavičiaus, šeštadienį nugalėjo rezultatu 3:1 (2:0).

Pirmoji aštresnė ataka priklausė Eligijui Jankauskui, nuo kurio smūgio šeimininkams pavyko apsiginti. „Riteriai“ atsakė dviem išpuoliais: Nikola Eskičius smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į skersinį, o Tomo Dombrauskio bandymą atrėmė Lukas Paukštė.

25-ąją minutę vilniečiams pavyko išsiveržti į priekį: N. Eskičius atliko tolimą perdavimą link R. Filipavičiaus, kuris atitrūko nuo varžovų ir įveikė L. Paukštę. Maža to, 35-ąją minutę saugas pelnė antrą įvartį, kai galingu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Riteriai“ pirmame kėlinyje taip pat išsiskyrė gana pavojingais Dmytro Bilonogo bei Valdemaro Borovskio smūgiais. 52-ąją minutę vėl triumavo R. Filipavičius – grubiai suklydus L. Paukštei, klaipėdietis netrukus smūgiavo tiksliai ir džiaugėsi „hat-tricku“ bei 7-uoju šio sezono įvarčiu A lygoje.

Per paskutinį mačo pusvalandį šeimininkai kiek atsipalaidavo, tad šiauliečiai realizavo vieną iš susikurtų progų bei pelnė garbės įvartį. Tą 83-iąją minutę atliko Oleksijus Ščebetunas, pratęsęs rezultatyvių rungtynių seriją iki penkių ir pasižymėjęs 7-ąjį kartą.

Vilniaus klubas po šios pergalės su 38 taškais žengia 4-oje vietoje, o 29 taškus turintys FA „Šiauliai“ rikiuojasi septinti.