„Bayern“ sugrįžo į pergalių kelią

Titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ Vokietijos futbolo čempionato rungtynėse namuose penktadienį 4:0 (3:0) sudaužė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus ir nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų akistatų seriją. Tai čempionui leido pakilti tarp pirmenybių lyderių.

Th.Mulleris.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 30, 2022, 11:41 PM

Leroy’us Sane jau 3-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0, o Jamalis Musiala 17-ąją min. padvigubino skirtumą.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai – 39 min. Sadio Mane rezultatą padarė jau triuškinamu 3:0. Baigaintis mačui Thomas Mulleris 85-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į „Bayer“ vartus ir padėjo tašką akistatoje 4:0.

„Bayern“ su 15 taškų pakilo į antrąją čempionato vietą.