Kamerūne gimęs šveicaras tiksliu smūgiu nulėmė gimtosios šalies pralaimėjimą

Ketvirtadienį Katare vykstantis pasaulio futbolo čempionatas prasidėjo sunkia Šveicarijos pergale 1:0 (0:0) prieš Kamerūno rinktinę.

Šveicarija – Kamerūnas<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2022-11-24 11:46, atnaujinta 2022-11-24 13:56

Pirmajame kėlinyje kur kas geriau atrodė Kamerūno futbolininkai. Šveicarijos ekipa kelis kartus buvo gelbėjama sėkmės ir gynėjų, o puolime nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.

Šveicarijos rinktinė antrąjį kėlinį pradėjo greitu įvarčiu. 48-ąją minutę po Xherdano Shaqiri perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Breelas Embolo.

Tiesa, puolėjas įvarčio nešventė, kadangi pats gimė Kamerūne.

Per likusį laiką kamerūniečiai nieko pavojingo sukurti nebesugebėjo ir šveicarai šventė pirmąją pergalę čempionate.

Kamerūno futbolininkai paskutinį ir vienintelį kartą grupių etapą įveikė 1990 metais.

Šveicarijos rinktinė pastarajame pasaulio čempionate krito aštuntfinalyje, o Europos čempionate pasiekė ketvirtfinalio etapą.

Kamerūno ir Šveicarijos rinktinės iki šiol nėra rungtyniavusios tarpusavyje.

Grupėje taip pat rungtyniauja Brazilijos ir Serbijos rinktinės.