Tautiečių širdis sudaužęs H. Kane'as pademonstravo lyderystę: „Prisiimu už tai atsakomybę“

Anglijos futbolo svajonės sugrąžinti pasaulio čempionų titulą į gimtinę dužo šeštadienį. Anglai planetos pirmenybių ketvirtfinalyje 1:2 krito prieš Prancūzijos futbolininkus.

H.Kane'as.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 11, 2022, 1:23 PM

Pirmieji įvartį praleidę Anglijos futbolininkai nesutriko ir atakų banga užplūdo prancūzų vartus. Antrojo kėlinio pradžioje Garetho Southgate'o auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą, kai 11-os metrų baudinį realizavo Harry Kane'as.

Progą dar kartą išlyginti skaičius švieslentėje Anglijos rinktinės kapitonas turėjo 84-ąją akistatos minutę, tačiau tada jo smūgiuotas baudinys skriejo virš vartų.

Pasibaigus dvikovai „Tottenham Hotspur“ žaidėjas prisiėmė atsakomybę už šį netaiklų smūgį ir Anglijos nesėkmę čempionate.

„Nuolat ruošiuosi 11-os metrų smūgiams, turiu idėja, kaip juos reikia mušti. Šiuo atveju tikrai negaliu kaltinti pasiruošimo.

Pirmąjį smūgį atlikau gerai, tačiau antrojo nepataikiau. Turiu prisiimti už tai atsakomybę. Skaudu. Visos rungtynės yra skaudžios, nes tikėjome, kad galime laimėti.

Didžiuojuosi vaikinais ir kaip kaip kapitonas prisiimu už tai atsakomybę“, – po rungtynių kalbėjo H.Kane'as.

Angliją įveikę Prancūzijos futbolininkai planetos pirmenybių pusfinalyje susikaus su Maroko rinktine.

Akistata vyks trečiadienį, 21 val. Lietuvos laiku.