A lygoje – nauji lyderiai: „Šiauliai“ pirmą kartą įveikė „Hegelmann“ ekipą

Penktasis kartas nemelavo – „Šiauliai“ pirmą kartą Lietuvos futbolo A lygoje nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

ŠIauliečiai iškovojo svarbią pergalę.<br>Klubo nuotr.
Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai patyrė nesėkmę.<br> alyga.lt nuotr.

2023-03-14 20:06, atnaujinta 2023-03-14 20:09

Antradienį 3-iojo turo rungtynėse Mindaugo Čepo treniruojama komanda namuose 3:1 (1:0) įveikė antrą pralaimėjimą patyrusius mėlynai baltus.

Surinkę 7 taškus šiauliečiai tapo A lygos lyderiais.

Per pirmąsias 45 minutes iniciatyva gana akivaizdžiai priklausė šeimininkams.

18-ąją minutę Danielio Romanovskio spirtą kamuolį prieš save atmušė Tomas Švedkauskas, tačiau Mantas Kuklys iš puikios padėties nepataikė į vartus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Šiauliai“ buvo itin aktyvūs. D. Romanovskis smūgiavo greta tikslo, Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į skersinį, o 36-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis.

Oleksijus Ščebetunas galva atmetė kamuolį D. Romanovskiui, kuris taikliai smūgiavo iš arti. Netrukus mėlynai balti turėjo gerą šansą, bet Klaudijaus Upsto smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

Antrojo kėlinio startas svečiams visiškai nesusiklostė: 49-ąją minutę nesėkmingai išmušus kamuolį T. Švedkauskui, D. Romanovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur tiksliai mušė O. Ščebetunas.

Maža to, po poros minučių puikiai baudos smūgį puikia atliko Deividas Šešplaukis ir rezultatas tapo 3:0.

53-iąją minutę po Viliaus Armalo smūgio galva standartinės padėties metu kamuolys atsimušė į skersinį ir jį į vartus nukreipė Filipas Dangubičius.

Bet tai buvo viskas, ką svečiams Šiauliuose pavyko nuveikti.