Italijoje – apmaudus „AC Milan“ suklupimas prieš autsaiderį

Dėl vietų pirmame trejete kovojantis „AC Milan“ klubas apmaudžiai krito ir dabar turi jau menkus šansus pasivyti antroje vietoje žengiantį turino „Juventus“.

„AC Mialn“ susikomplikavo savo padėtį čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 13, 2023, 9:22 PM, atnaujinta May 13, 2023, 11:38 PM

Šeštadienį „AC Milan“ pralaimėjo vienam iš autsaiderių „Spezia“ klubui 0:2 (0:2) ir šis pralaimėjimas gali kainuoti net ir galimybę kitame sezone žaisti Čempionų lygoje.

Po pirmojo kėlinio Milano ekipa su 18-ąją vietą užimančia „Spezia“ išsiskyrė taikiai. Antro kėlinio 75 min. įvertį pelnė P.Wisniewskis. Svečiai iš Milano suskubo vytis, tačiau po 10 min. gavo dar vieną įvartį įsavo vartus. Jį pelnė S.Esposito.

Tad „AC Milan“ liko su 61 tašku, o nuo Milano „Inter“ dabar atsilieka penkiais taškais.

„AC Milan“ per pastaruosius penkis mačus buvo laimėjęs tik kartą, o du pastarąsias dvejas akistatas pralaimėjo.

Tuo tarpu „Spezia“ pagerino savo galimybes išlikti pirmenybėse, nes turi 30 taškų ir jais susilygino su 17-oje pozicijoje esančia „Verona“.