„Panevėžys“ prisiminė mokantis pulti

„Optibet A lygos“ 18-ajame ture rezultatyvumu išsiskyrė čempionato lyderis „Panevėžys“ – pasiekta trečia pergalė iš eilės. Gino Lettieri treniruojami futbolininkai namuose užtikrintai 4:0 (2:0) įveikė paskutinėje vietoje esantį Telšių „Džiugą“.

„Panevėžio“ futbolininkai įveikė „Džiugą“ 4:0.<br> a lygos nuotr.

Jun 11, 2023, 10:40 PM

Dvikova šeimininkams prasidėjo puikiai: jau 3-iąją minutę kamuolys labai dėkingai atšoko ant 16 metrų linijos buvusiam Chafikui Tigroudja, kuris galingu smūgiu atsidarė savo įvarčių sąskaitą.

Pirmojo kėlinio viduryje „Panevėžys“ galėjo padidinti pranašumą. Artemo Ščedro atlikto perdavimo metu kamuolys atsimušė į Luko Ankudinovo ranka, tiesa, baudinio nerealizavo Jovanas Čadženovičius – smūgis skriejo virš vartų.

38-ąją minutę „Džiugas“ turėjo geriausią progą, bet Aireso Sousos bandymą blokavo Seydina Keita. Savo ruožtu pirmą pridėto laiko minutę po Ch. Tigroudja perdavimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė Markas Beneta.

Antrame kėlinyje šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją. 63-iąją minutę po Jeffrey Sarpongo perdavimo pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate įmušė Matijus Remeikis, o ketvirtą pridėto laiko minutę Noelis Mbo smūgiu iš arti pralaužė ledus atstovaujant „Panevėžiui“.