„Šiauliai“ sužaidė lygiosimis su „Banga“

27-ajame „Optibet A lygos“ ture Gargždų „Bangos“ ir FA „Šiauliai“ ekipos išsiskyrė taikiai 1:1 (0:1)

Rungtynių momentas<br> alyga.lt

Aug 19, 2023, 8:11 PM

Pirmasis rimtas gaisras kilo FA „Šiauliai“ baudos aikštelėje – Pijus Srėbalius atliko aštrų perdavimą iš krašto, o kamuolio sulaukęs Ignas Venckus pasiuntė jį greta virpsto.

22-ąją minutę šiauliečiai puikiai įžaidė standartinę situaciją ir po Gabrieliaus Micevičiaus smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

Vos po penkių minučių dar viena graži saulės miesto ekipos ataka baigėsi pirmuoju susitikimo įvarčiu. Danielis Romanovskis perdavė kamuolį G. Micevičiui ir pastarasis neklydo bei išvedė komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai buvo arčiau antrojo įvarčio nei „Banga“ pirmojo, tačiau 76-ąją minutę po Konstantino Šulco smūgio pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į vartų tinklą pasiuntė Karolis Žebrauskas.

Per likusį laiką šiauliečiai šturmavo aikštės šeimininkų vartus, kūrė progas, drebino vartų konstrukciją, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Po šių lygiųjų FA „Šiauliai“ žengia trečioje vietoje ir sąskaitoje turi 48 taškus, o gargždiškiai su 27 taškais – septinti.