Dūmų užsklanda nesutrukdė: C. Ronaldo pasižymėjo įspūdingu įvarčiu, o jo klubas šventė pergalę

Penktadienį Cristiano Ronaldo atstovaujama „Al-Nassr“ ekipa Saudu Arabijos futbolo pirmenybėse šventė pergalę 4:3, kuomet įveikė „Al Ahli“ vienuolikę, o legendinis Portugalijos futbolininkas pasižymėjo dviem įvarčiais, iš kurių vienas buvo ypač įspūdingas.

Cristiano Ronaldo<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 23, 2023, 9:08 AM

C.Ronaldo įvarčius įmušė tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinio pradžioje. Pirmasis portugalo įvartis į varžovų vartus krito 4-ąją minutę, kuomet greitoje atakoje po Sadio Mane perdavimo C.Ronaldo įmušė pirmąjį savo įvartį. Įdomu, kad portugalas įmušė įvartį į varžovu vartus tuomet, kai jie skendo varžovų sirgalių paleistų fajerių dūmuose.

Antrąjį įvartį portugalas įmušė 52-ąją minutę, kuomet gavo perdavimą iš Andersono Talisca (4:2).

„Al-Nassr“ varžovai trečiąjį įvartį įmušė 87-ąją minutę, tačiau jiems išplėšti lygiųjų nepavyko ir C.Ronaldo atstovaujamas klubas šventė dar vieną pergalę.