Septyniolikmečių rinktinė Europos čempionato atranką pradėjo nesėkme

Lietuvos vaikinų U17 rinktinė trečiadienį pradėjo savo pasirodymą Sakartvele startavusiame UEFA Europos čempionato atrankos turnyre.

U17 vaikinų rinktinė<br> lff.lt nuotr.

lff.lt

2023-10-11 17:33

Pirmame susitikime Andriaus Veličkos auklėtiniai 1:3 (1:4) pralaimėjo Danijos bendraamžiams. Lietuviams dar liko kovos su Austrijos bei šeimininkų Sakartvelo rinktinėmis.

Trečiadienio rungtynėse lietuviams pirmiems pavyko išsiveržti į priekį, kai baudinį sėkmingai realizavo Nedas Garbaliauskas.

Visgi likusi kėlinio dalis geriau susiklostė danams – jie įmušė tris įvarčius ir į pertrauką išėjo turėdami dviejų tikslių smūgių pranašumą.

Po pertraukos situacija nesikeitė – progų buvo abejose aikštės pusėse, tačiau tiksliais smūgiais jos ilgą laiką nevirto. Visgi jau per pridėtą laiką į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas baudinys, jį danai realizavo ir taip su finaliniu teisėjo švilpuku pelnė ketvirtą savo įvartį.

Į kitą etapą pateks dvi geriausios visų grupių komandos bei penkios geriausios trečias vietas užėmusios ekipos.