Atrankoje į Europos čempionatą – ryškiausių futbolo žvaigždžių spindesys Aikštelėje nebuvo išvengta incidentų

Penktadienio vakarą įvyko 7 atrankos į 2024-ųjų Europos čempionatą mačai, o juose spindėjo ryškiausios pasaulio futbolo žvaigždės.

Cristiano Ronaldo ir Kylianas Mbappe<br> SPO/Scanpix nuotr.
 Sirgalius, norėjęs nusifotografuoti su Cristiano Ronaldo<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 14, 2023, 12:26 AM, atnaujinta Oct 14, 2023, 1:52 AM

Portugalijos rinktinė 3:2 (1:0) įveikė Slovakijos futbolininkus, o šiame mače du įvarčius įmušė Cristiano Ronaldo. Ši pergalė portugalams garantavo patekimą į Europos čempionatą.

Futbolininkas pirmąjį įvartį įmušė 29-ąją minutę, o antrąjį – po baudos smūgio 72-ąją.

Portugalijos ir Slovakijos rinktinių dvikovoja neapsiėjo ir be incidentų. Į aikštelę išbėgo sirgalius, kuris norėjo nusifotografuoti su legendiniu C.Ronaldo. Visgi jis netrukus buvo pašalintas apsaugos.

Kitame mače 2:1 (1:0) pergalę šventė Prancūzijos vienuolikė, kuri įveikė Nyderlandų futbolininkus.

Šiame susitikime taip pat dukart pasižymėjo vienas ryškiausių planetos futbolininkų Kylianas Mbappe.

Belgijos rinktinė 3:2 (1:0) įsirašė dar vieną pergalę atrankoje prieš Austrijos vienuolikę.

Šiame susitikime įvarčiu pasižymėjo ir futbolo legenda Romelu Lukaku, kuris įvartį įmušė 58-ąją dvikovos minutę.

Prancūzas įvarčius mušė 7-ąją ir 53-ąją minutę.

Lietuvos kaimynai Estijos futbolininkai atrankoje į Europos čempionatą patyrė penktąjį pralaimėjimą.

Estai 0:2 nusileido prieš Azerbaidžano rinktinę.

Į estų vartus įvartį 9-ąją susitikimo minutę įmušė Toralas Bayramovas ir 45+4 baudos smūgiu pasižymėjo Ramilas Šeydayevas.