Austrai užsitikrino vietą Europos čempionate, nyderlandai iškovojo svarbią pergalę

Austrijos futbolininkai užsitikrino vietą Europos čempionate, o portugalai, airiai ir islandai pasiekė triuškinančias pergales.

Austrijos futbolo rinktinė<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 17, 2023, 12:25 AM

Austrijos rinktinė išvykoje 1:0 (0:0) palaužė Azerbaidžiano rinktinę.

Vienintelį įvartį nugalėtojams 48-ąją minutę pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Marcelis Sabitzeris.

Austrai po 7 rungtynių F grupėje savo sąskaitoje turi 16 taškų, o trečioje vietoje esanti Švedijos rinktinė turi 6 taškus ir nebegali pasivyti austrų ir pirmaujančių belgų.

Tuo tarpu Belgijos ir Švedijos rungtynės buvo sustabdytos dėl įvykusio teroristinio išpuolio.

Svarbią pergalę iškovojo Nyderlandai, kurie 1:0 (0:0) įveikė Graikijos futbolininkus.

Pergalingas įvartis krito rungtynių pabaigoje, 3-ąją teisėjo pridėtą minutę. Po VAR peržiūros teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Graikijos vartus, o jį sėkmingai realizavo Virgilas van Dijkas.

B grupėje pirmaujanti Prancūzijos rinktinė savo sąskaitoje turi 18 taškų. Nyderlandai ir graikai turi po 12 taškų, tačiau nyderlandams liko žaisti dvi rungtynes, o graikams tik vienas.