Lietuvių ir armėnų antroji jaunių dvikova pasibaigė lygiosiomis

Spalio 17 dienos tarptautinių rungtynių maratoną pradėjo Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė, sužaidusi Druskininkuose antrąsias kontrolines rungtynes su armėnais.

Lietuvių ir armėnų antroji jaunių dvikova pasibaigė lygiosiomis<br> LFF nuotr.

Lietuvos futbolo federacija

Oct 17, 2023, 4:35 PM

Šįkart komandų akistata pasibaigė taikiai – 1:1. Pirmasis susitikimas sekmadienį finišavo lietuvių pergale rezultatu 2:0.

Rungtynių pradžioje žaidybinę iniciatyvą demonstravo lietuviai, tačiau nepasinaudojo susikurtomis progomis. Antrajame kėlinyje komandoms pakoregavus savo sudėtis, žaidimas tapo intensyvesnis. Armėnai pasinaudojo mūsiškių spraga gynyboje ir 65 minutę Karlenas Hovhannisianas išvedė varžovus į priekį. Lietuviai išlygino rezultatą po aštuonių minučių, pasižymėjus Romualdui Jansonui.

Primename, kad šios rungtynės – tai pasiruošimas UEFA Europos čempionato atrankos turnyrui, kuriame Lietuvos rinktinės varžovais bus Turkijos, Graikijos ir Baltarusijos bendraamžiai. Būsimas turnyras šių metų lapkričio 15–21 dienomis bus žaidžiamas Turkijoje, o į kitą atrankos pateks pirmos dvi visų grupių komandos bei geriausia trečią vietą užėmusi ekipa.

Įspėti: 59 min. Romualdas Jansonas, 71 min. Ernestas Gudelevičius, 72 min. Martynas Šetkus (Lietuva); 20 min. Mher Tarlojan, 67 min. Marek Janojan, 74 min. Jervand Sukiasian, 79 min. Vače Hakobian (Armėnija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Arnas Voitinovičius, Matas Latvys (46 min. Vadim Šulžickij), Milanas Rutkovskis (46 min. Nojus Vytis Audinis), Tautvydas Burdzilauskas (46 min. Lukas Michelbrink), Adrian Lickūnas (46 min. Justas Paštukas), Augustas Tamaševičius, Nidas Vosylius (46 min. Ernestas Gudelevičius), Jonas Usavičius (46 min. Martynas Šetkus), Mantas Monkelis (46 min. Simas Civilka), Lukas Jonaitis (46 min. Romualdas Jansonas), Ąžuolas Indriulis. Atsargoje: Joris Aliukonis, Ignas Paulikas, Orlandas Jakas.