„Kauno Žalgiris“ išlieka lenktynėse dėl bronzos

LFF stadione susitiko dėl išlikimo kovojanti „Riterių“ ekipa ir bronzines viltis vis dar puoselėjantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai. 35-ajame ture „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (2:0) sutriuškino sostinės „Riterius“.

„Kauno Žalgiris“ išlieka lenktynėse dėl bronzos<br> alyga.lt nuotr.

2023-11-05 20:55

Rungtynes su vėjeliu pradėjo kauniečiai – jau antrąją susitikimo minutę po Artūro Dolžnikovo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė tarpsezoniu komandą papildęs Vilius Armanavičius.

22-ąją minutę Haris Handžičius galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, pirmasis prie kamuolio suskubo jaunasis Nojus Stankevičius ir pasiuntė jį į vartų tinklą, tiesa, po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Per pirmojo kėlinio kompensuotą laiką krito dar vienas įvartis – Vilius Armanavičius perdavė kamuolį Nerijui Valskiui, o patyręs lietuvis pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje Vilniaus „Riteriai“ dar bandė atkurti intrigą, tačiau daug gaisrų prie svečių vartų sukurti nepavyko, o pavojingų progų turėjo ir kauniečiai.

82-ąją minutę tašką susitikime po Floriano Davido perdavimo pirmąjį įvartį „Optibet A lygoje“ pelnė puolėjas Armandas Kučys.

Paskutinės rungtynių atakos metu paguodos įvartį „Riterių“ ekipai pelnė Mindaugas Grigaravičius.

Specialisto iš Portugalijos Matthew Silvos plukdomas laivas sieks nenuskęsti paskutiniajame ture, kuriame pergalė vilniečiams norint išlikti lygoje – būtina. „Kauno Žalgiriui“ norint pasipuošti bronzos medaliais reikės įveikti „Hegelmann“ ir sulaukti šiauliečių nesėkmės.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?