„Bayern“ palypėjo į pirmąją Vokietijos čempionato vietą, o „Borussia“ jau skęsta

Vokietijos futbolo čempionate pirmąją vietą bent trumpam susigražino Miuncheno „Bayern“ klubas. Tuo tarpu Dortmundo „Borussia“ ekipa pralaimėjo ir jau mažiausiai septyniais taškais atsilieka nuo antrosios pozicijos.

H.Kane'as pelnė du įvarčius ir padėjo nugalėti „Bayern“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 11, 2023, 8:41 PM, atnaujinta Nov 11, 2023, 9:54 PM

„Bayern“ klubas 4:2 (2:0) sugebėjo palaužti „Heidenheim“ futbolininkus. Pradžioje Miuncheno klubui viskas sekėsi kuo puikiausiai – 14 ir 44 min. Harry Kane'as pelnė du įvarčius ir viskas atrodė paprasta.

Tačiau prasidėjus antram kėliniui „Heidenheim“ 67-ąją ir 70 min. pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą. „Bayern“ suskubo taisyti situacija ir jau 72 min. debiutiniu įvarčiu pasižymėjo Raphaelis Guerreiro.

Tašką 85 min. padėjo Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Dabar „Bayern“ užima su 29 taškais pirmąją vietą, tačiau 28 taškus turintis Lėverkuzeno „Bayer“ turi vienu maču mažiau.

Kitame mače Dortmundo „Borussia“ 1:2 nusileido „Stuttgart“ komandai, kuri pakilo į trečiąją poziciją. Nors „Stuttgart“ 11min. neįmušė 11 metrų baudinio, o „Borussia“ po Niclaso Fullkrugo įvarčio 36 min. išsiveržė į priekį, 42 min. Denizas Undavas rezultatą išlygino rezultatą.

Pergalę „Stuttgart“ atnešė 83-ąją minutę Serhou Guirassy, kuris vis dėlto įmušė 11 metrų baudinį.