„Real“ sudaužė „Valencia“

Ispanijos „La Liga“ čempionate šeštadienį įspūdingą pergalę iškovojo Madrido „Real“ komanda, kuri namuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Valencia“.

Vinicius.<br>Imago/Scanpix nuotr.

2023-11-12 00:13, atnaujinta 2023-11-12 00:14

„Real“ mačą pradėjo greitu įvarčiu, kurį jau 3 min. pelnė Danis Carvajalis. Baigiantis kėliniui 42 min. pasižymėjo Vinicius Junioras. Jis 49 min. pelnė trečią įvartį, o po minutė suklydus varžovų vartininkui savo įvartį pelnė jau Rodrygo.

84-ąją minutę Rodrygo iš baudos aikštelės pelnė savo antrąjį įvartį, o baigiantis akistatai „Valencia“ pelnė prestiž įvartį.

Po pergalės „Real“ išliko antroje čempionato vietoje, nuo „Girona“ atsilikdamas dviem taškais.