Persvaros neišlaikiusi devyniolikmečių rinktinė pralaimėjo graikams

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė šeštadienį stojo į antrąją kovą Turkijoje vykstančiame Europos vaikinų čempionato atrankos turnyre. Antroje savo dvikovoje Reinholdo Breu auklėtiniai neišlaikė turėtos persvaros ir 1:2 (1:0) pralaimėjo Graikijos bendraamžiams.

Persvaros neišlaikiusi devyniolikmečių rinktinė pralaimėjo graikams<br> lff.lt nuotr.

Nov 18, 2023, 4:36 PM, atnaujinta Nov 18, 2023, 4:37 PM

Primename, kad pirmame susitikime lietuviai neprilygo šeimininkams turkams, o pasirodymą turnyre antradienį užbaigs dvikova su Baltarusijos devyniolikmečiais.

Šeštadienio susitikimas sėkmingiau prasidėjo lietuviams. Prieš rinktinės puolėją Romualdą Jansoną graikai baudos aikštelėje prasižengė ir į jų vartus buvo skirtas baudinys.

Prie kamuolio stojo pats R.Jansonas, pasiuntė jį į tinklą ir tokiu būdu išvedė lietuvius į priekį. Lietuviai pirmavo iki pat pirmo kėlinio pabaigos.

Vis dėlto, lemiamomis šiose rungtynėse tapo pirmosios dešimt antro kėlinio minučių. Per jas Graikijos rinktinė dviem smūgiais sugebėjo išlyginti ir persverti rezultatą. Per likusį laiką lietuviams pusiausvyros į dvikovą grąžinti nebepavyko ir antrą kartą teko pripažinti varžovų pranašumą.

Primename, kad į kitą etapą patenka dvi geriausios grupių komandos bei viena geriausia trečiąją vietą užėmusi ekipa.